Kargo, Ücretlendirme, İade ve Değişim

Kargo, Kargo Ücretlendirme, Kapıda Ödeme

Firmamız Aras Kargo, Sendeo ve Yurtiçi Kargo ile ürünleri tarafınıza göndermektedir. Kargo ücreti alıcıya aittir. Bu ücret sepetinizdeki fiyata yansıtılır. Teslimat esnasında herhangi ekstra bir ücret tarafınızdan alınmaz. 

Sipariş verdikten sonra ürününüzün kargoya verilmesi ile tarafınıza kargo takip numarası mail olarak gönderilecektir.

Teslimat esnasında adresinde bulunmayan alıcılar için bir sonraki gün belirtilen Aras Kargo şubesinden kargo adına gönderilen kişi kimliği ile teslim alabilir.

İş günleri içerisinde 12:00’de kadar verilen siparişler (ödemesi onaylanan) aynı gün kargoya verilir. 12:00’den sonra verilen kargolar ise bir sonraki gün kargoya teslim edilir. Hafta sonları ve resmi tatillerde ürün gönderimi yapılmamaktadır. Bu günlerde verilen siparişler ise belirtilen günü takip eden ilk iş gününde kargoya verilir. Kargo süresi bulunduğunuz il ve ilçeye göre 1 ya da 2 iş gün olarak tarafınıza teslim edilir. 

Alışverişlerinizde Aras Kargo ile ¨Kapıda Ödeme¨ seçeneğinden faydalanabilirsiniz. Kapıda ödeme fiyatı Tüm Türkiye için 34,90 TL‘dir. Bu ücret sepetinizdeki fiyata yansıtılır. Teslimat esnasında herhangi ekstra bir ücret tarafınızdan alınmaz. 

İade

Ürünlerinizi 15 gün içerisinde iade etme şansınız bulunmaktadır. Bunun için ürünlerin zarar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir. İade göndereceğiniz ürünleri için Aras Kargo Cari kodumuz olan 1734244311544 belirterek Aras Kargo’ya teslim etmeniz gerekmektedir. Farklı kargolarla yapılan iade gönderimlerinde kargo ücreti alıcıya ait olacaktır.

Valfli ürünlerimizde üründen kaynaklı bir problem yoksa iade kabul edilmemektedir.

Değişim

Gıda ambalajı olan ürünlerimiz kullanılmadığı taktirde değişimi sağlanmaktadır.

Siparişte firmamızdan kaynaklı bir hata olmadığı taktirde ürün değişiminde kargo ücretleri alıcıya aittir. Hatalı ürünlerin değişimi için anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo ve Yurtiçi Kargo dışında gönderilen kargolar kabul edilmeyecektir.

Valfli ürünlerimizde üretim hatası olması durumunda değişim yapılmaktadır. Bunun haricinde değişim yoktur.

Mesai Saatlerimiz

Haftaiçi     09:00 – 18:00
Cumartesi 10:00 – 14:00

Alışveriş Sepeti
Oturum aç

Henüz hesabınız yok mu?

Web sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgileri kullanıyoruz. Bu web sitesine göz atarak, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
Mağaza
0 öğe Sepet
Hesabım