Firmamızın teslimat, iade süreçleri ve Mesai saatlerimiz hakkında

Size yardımcı olabilecek bilgiler aşağıda mevcuttur.

Firma Bilgilerimiz
Firma Bilgileri: Övkunt ÜNAL - Ekspres Ambalaj
Vergi Dairesi: Esenyurt
Vergi Kimlik Numarası: 32821790440
Teslimat / İade

Firmamız Aras Kargo ile ürünleri tarafınıza göndermektedir. Kargo ücreti alıcıya aittir. Bu ücret sepetinizdeki fiyata yansıtılır. Teslimat esnasında herhangi ekstra bir ücret tarafınızdan alınmaz.  

Ürünlerinizi 15 gün içerisinde iade etme şansınız bulunmaktadır. Bunun için ürünlerin zarar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir. İade göndereceğiniz ürünleri için Aras Kargo Cari kodumuz olan 1734244311544 belirterek Aras Kargo'ya teslim etmeniz gerekmektedir. Farklı kargolarla yapılan iade gönderimlerinde kargo ücreti alıcıya ait olacaktır.

Sipariş verdikten sonra ürününüzün kargoya verilmesi ile tarafınıza kargo takip numarası mail olarak gönderilecektir.

Teslimat esnasında adresinde bulunmayan alıcılar için bir sonraki gün belirtilen Aras Kargo şubesinden kargo adına gönderilen kişi kimliği ile teslim alabilir.

İş günleri içerisinde 14:00'de kadar verilen siparişler (ödemesi onaylanan) aynı gün kargoya verilir. 14:00'den sonra verilen kargolar ise bir sonraki gün kargoya teslim edilir. Hafta sonları ve resmi tatillerde ürün gönderimi yapılmamaktadır. Bu günlerde verilen siparişler ise belirtilen günü takip eden ilk iş gününde kargoya verilir. Kargo süresi bulunduğunuz il ve ilçeye göre 1 ya da 2 iş gün olarak tarafınıza teslim edilir. 

Alışverişlerinizde Aras Kargo ile ¨Kapıda Ödeme¨ seçeneğinden faydalanabilirsiniz. Kapıda ödeme fiyatı Tüm Türkiye için 34,90 TL'dir. Bu ücret sepetinizdeki fiyata yansıtılır. Teslimat esnasında herhangi ekstra bir ücret tarafınızdan alınmaz.

Değişim

Ürünler gıda ambalajı olduğu için hijyen durumu çok önemli. Eğer kullanılmış bir ambalajsa değişim konusunda ne yazık ki yardımcı olamıyoruz. Kullanılmayan ambalajların değişimini yapıyoruz. Eğer değişim bizden kaynaklanan (Yanlış ölçü, yanlış ürün gönderilmesi vb.) bir problem değilse, kargo ücreti değişimi talep eden kişi tarafından karşılanacaktır.

Mesai Saatlerimiz

Haftaiçi     09:00 – 18:00
Cumartesi 10:00 – 14:00

Bize ulaşın

Herhangi bir soru / istek için yazabilirsiniz.