Baskılı Doypack Ambalaj talepleriniz için 0 (212) 572 12 75 bizi hemen arayın.

   
 
 
 
 
     

Baskılı Doypack Ambalaj talepleriniz için 0 (212) 572 12 75 bizi hemen arayın.

Kese kağıdının modern yorumu olan yandan körüklü torbadan, kuru gıdaların paketlenmesi için son derece önemli ürün grupları arasındadır.

 

Kuru bakliyat, çay, kuruyemiş, kahve, bitki çayları ve şifalı bitkileri paketlemek için  tercih edeceğiniz  yandan körüklü torbalar farklı büyüklerde üretilerek kullanım amacınıza göre ölçülendirilmiştir. 7,5x20, 10x25, 10x34, 12,5x40 cm olarak dört farklı boyuta satışa sunulmuştur. Alüminyum ve Kraft şeklinde iki farklı çeşidi olan ürünü Sticker logonuzla kendi tarzınıza uygun özelleştirebilirsiniz. Aynı zamanda talep halinde istediğiniz baskıyı yapacak olan tasarımcılarımız size göre özelleştirilecek olan  yandan körüklü torbalar kurumsal bir görünüme ulaşacaktır.

 

Yandan Körüklü Torbalar Özellikleri

 

Farklı boyutları ve adetleri bulunan ürünler, özellikle çay ve kahve paketlemek için uygundur. Körüklü olan ambalaj sayesinde ürünleriniz dik durabilir. Un, tarımsal ürünler, medikal ürünler, hammaddeler, kuruyemiş ve şekerlemeler bu torbalarda sunulabilir. Aynı zamanda ağız kapama makineleri için uygun bir üründür.  Çok az miktarda olan oksijen geçirgenliğine sahip olan ürün taze kalacak olan kahve, un ve çay paketleri için uygundur. Ürün Kraft, Alı ve Pe laminasyonludur. Dört yüzü de geniş ve şık göründüğünden sunumunuz iyi bir şekilde paketlenmiş olacaktır. Gıda dışı kullanıma da uygun olan yandan körüklü torbalar farklı renklerde üretilebildiğinden sipariş verirken istediğiniz rengin olmaması durumunda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ürüne baskı yapılabileceği gibi etikette uygulanabilir. Ayrıca hava tahliye valfleri de uygulanabilmektedir.