200 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo ÜCRETSİZ

   
 
 
 
 
     

Sipariş Ve Numune Talepleriniz için 0 (212) 572 1275 bizi hemen arayın.

Kargo, Ücretlendirme ve İade
Firmamız Aras Kargo ile ürünleri tarafınıza göndermektedir. 200 TL ve üzeri ürünlerde kargo ücreti Ekspres Ambalaj'a aittir. 200 TL'ye kadar olan ürünler için Türkiye'nin her yerine sabit 10 TL ücret tarafınızdan sepette tahsil edilecektir. Ürün teslimatında herhangi ekstra bir ücret tarafınızdan tahsil edilmez. 

Ürünlerinizi 15 gün içerisinde iade etme şansınız bulunmaktadır. Bunun için ürünlerin zarar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir. İade göndereceğiniz ürünleri için Aras Kargo Cari kodumuz olan 1734244311544 belirterek Aras Kargo'ya teslim etmeniz gerekmektedir. Farklı kargolarla yapılan iade gönderimlerinde kargo ücreti alıcıya ait olacaktır.

Sipariş verdikten sonra ürününüzün kargoya verilmesi ile tarafınıza kargo takip numarası mail olarak gönderilecektir.

Teslimat esnasında adresinde bulunmayan alıcılar için bir sonraki gün belirtilen Aras Kargo şubesinden kargo adına gönderilen kişi kimliği ile teslim alabilir.

İş günleri içerisinde 14:00'de kadar verilen siparişler (ödemesi onaylanan) aynı gün kargoya verilir. 14:00'den sonra verilen kargolar ise bir sonraki gün kargoya teslim edilir. Haftasonları ve resmi tatillerde ürün gönderimi yapılmamaktadır. Bu günlerde verilen siparişler ise belirtilen günü takip eden ilk iş gününde kargoya verilir. Kargo süresi bulunduğunuz il ve ilçeye göre 1 ya da 2 iş gün olarak tarafınıza teslim edilir. 

100 TL ve üzeri alışverişlerinizde Aras Kargo ile ¨Kapıda Ödeme¨seçeneğinden faydalanabilirsiniz. Kapıda ödeme fiyatı Tüm Türkiye için 6,75 TL'dir. Bu ücret sepetinizdeki fiyata yansılıtır. Teslimat esnasında herhangi ekstra bir ücret tarafınızdan alınmaz.

Mesai Saatlerimiz;

Haftaiçi     09:00 - 18:00
Haftasonu 10:00 - 16:00