Baskılı Doypack Ambalaj talepleriniz için 0 (212) 572 12 75 bizi hemen arayın.

   
 
 
 
 
     

Baskılı Doypack Ambalaj talepleriniz için 0 (212) 572 12 75 bizi hemen arayın.

Teslimat & İade

Kargo, Ücretlendirme ve İade
Firmamız Aras Kargo ile ürünleri tarafınıza göndermektedir. Kargo ücreti alıcıya aittir. Bu ücret sepetinizdeki fiyata yansılıtır. Teslimat esnasında herhangi ekstra bir ücret tarafınızdan alınmaz.  

Ürünlerinizi 15 gün içerisinde iade etme şansınız bulunmaktadır. Bunun için ürünlerin zarar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir. İade göndereceğiniz ürünleri için Aras Kargo Cari kodumuz olan 1734244311544 belirterek Aras Kargo'ya teslim etmeniz gerekmektedir. Farklı kargolarla yapılan iade gönderimlerinde kargo ücreti alıcıya ait olacaktır.

Sipariş verdikten sonra ürününüzün kargoya verilmesi ile tarafınıza kargo takip numarası mail olarak gönderilecektir.

Teslimat esnasında adresinde bulunmayan alıcılar için bir sonraki gün belirtilen Aras Kargo şubesinden kargo adına gönderilen kişi kimliği ile teslim alabilir.

İş günleri içerisinde 14:00'de kadar verilen siparişler (ödemesi onaylanan) aynı gün kargoya verilir. 14:00'den sonra verilen kargolar ise bir sonraki gün kargoya teslim edilir. Haftasonları ve resmi tatillerde ürün gönderimi yapılmamaktadır. Bu günlerde verilen siparişler ise belirtilen günü takip eden ilk iş gününde kargoya verilir. Kargo süresi bulunduğunuz il ve ilçeye göre 1 ya da 2 iş gün olarak tarafınıza teslim edilir. 

Alışverişlerinizde Aras Kargo ile ¨Kapıda Ödeme¨seçeneğinden faydalanabilirsiniz. Kapıda ödeme fiyatı Tüm Türkiye için 13,90 TL'dir. Bu ücret sepetinizdeki fiyata yansılıtır. Teslimat esnasında herhangi ekstra bir ücret tarafınızdan alınmaz.

Mesai Saatlerimiz;

Haftaiçi     09:00 - 18:00
Haftasonu 10:00 - 16:00