Baskılı Doypack Ambalaj talepleriniz için 0 (212) 572 12 75 bizi hemen arayın.

   
 
 
 
 
     

Baskılı Doypack Ambalaj talepleriniz için 0 (212) 572 12 75 bizi hemen arayın.

Şekerleme Ambalajı

 
Rengarenk şekerlemelerin penceresinden baktığı şekerleme ambalajı doypack paketlerin avantajıyla şık sunumları garantiliyor.
 
Şık ve renkli sunumlar yapmanızı sağlayan doypack şekerleme ambalajı açılır kapanır kilitli mekanizması sayesinde kolayca ürünlerinizi sunmanızı sağlar. Uzun süre tazeliğini koruyacak olan ürünlerle çikolata, şekerleme ve kahve gibi gıdaları taze tutarak satabilirsiniz. Özel üretim ürünleriniz varsa bunları şık sunumlarla satışa çıkarabilirsiniz. Ön kısmı şeffaf olan doypack paketler farklı renk seçenekleriyle kurumsal kimliğinizle eşleşecektir. İsterseniz baskı hizmeti, isterseniz Sticker marka etiketleriyle ürünlerinizi tescilleyebilirsiniz. Şık ve kaliteli şekerleme ambalajı çeşitleri 50 gramdan 1 kiloya kadar ürün almaya uygun ebatlardadır.
 

Şekerleme Ambalajı Özellikleri

 
1000 kiloya kadar ürünün sığabildiği paketler darklı boyutlarda üretilmiştir. En küçük paket 8,5x14,5 cm olarak tasarlanırken en büyük için bu ölçü 20x30 cm olmuştur. 100, 200, 500 ve 1000 adet olarak paketlenen ambalajlarımız, ön kısmı şeffaf olarak tasarlanmıştır. Stickr etiket yapıştırmak için uygundur. Talep halinde baskı uygulanabilen ambalajlarımız, kısa sürede aradığınızı bulmanızı sağlayacak seçenekler üretmektedir. Pratik ve özel şekerleme ambalajı çeşitleriyle drajeler, el yapımı çikolatalar, kuru meyveler ve diğer şekerlemeler satışa sunulabilir. Ürünün ağız kısmı makineyle kapatmaya uygundur. En üst kısımdaki delik sayesinde raf sistemine asılması mümkün hale getirilmiştir. CPP, PET ve Kraft laminasyona sahip olan ürün açılır kapanır özelliğini defalarca ilk günkü sağlamlığında korur.