200 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo ÜCRETSİZ

   
 
 
 
 
     

Sipariş Ve Numune Talepleriniz için 0 (212) 572 1275 bizi hemen arayın.

Kuruyemiş Ambalajı

Mis gibi kokan kahve dükkanlarının ve kuruyemiş satılan işletmelerin ambalaj sorunu şimdi Doypack kuruyemiş ambalajı çeşitleri ile çözülüyor.

Oturan torba, ayakta duran poşet, dik duran torba, kilitli kese olarak günlük konuşma dilimize giren Doypack kraft kağıt torba çeşitleri kuruyemiş ambalajı için seçilebilecek en sağlıklı çözümdür. Gıda temasına uygun olan kraft kağıttan üretilen Doypack uzun süreli ve sağlıklı bir kullanım sunar. Talep edilen büyüklüklerde bulabileceğiniz Doypack çeşitleri akttan körüklü olduğu için aynı üründen çok daha fazla saklanmasını kolaylaştırmıştır. Küçük penceresinden ise içindekini görebilirsiniz. Bu tasarımı ile kuru gıda satışı yapılan bütün işletmeler için çok uygun bir üründür. 100’lük, 250’lik, 500’lük ve 1000’lik paketler halinde satışa sunulmuştur.

Kuruyemiş Ambalajı Özellikleri

Düz kraft kağıttan imal edilen kilitli Doypack ambalaj çeşitlerinin üzerine isterseniz logo, iletişim bilgileri ve vermek istediğiniz mesajlar basılabiliyor. Müşterilerinize şık torbalarla satış yapabilirsiniz. Fakat daha da önemlisi artık kuruyemiş ambalajı için en sağlıklı paketlemenin işletmelerin hizmetinde olmasıdır. Dış etkilerden kuruyemişi ve diğer kuru gıdayı koruyacak, uzun süre taze kalmasını sağlayacaktır.   Aynı zamanda evcil hayvanlar için kuru mamalar, çeşitli bitki çayları ve bakliyat türü ürünlerin hijyenik biçimde saklanması için de dar pencereli kraft kağıttan yapılmış kilitli Doypack torbalarını kullanabilirsiniz. Kağıt torba kullanımının desteklendiği günümüz ambalaj sektöründe kuruyemiş ambalajı için Doypack ideal çözüm olacaktır.

 

Beyaz Kraft Kilitli Dar Pencereli Doypack
Beyaz Kraft Kilitli Dar Pencereli Doypack
Dar Pencereli Kraft Kilitli Doypack
Dar Pencereli Kraft Kilitli Doypack
Geniş Pencereli Kraft Kilitli Doypack
Geniş Pencereli Kraft Kilitli Doypack
Şeffaf Kilitli Doypack
Şeffaf Kilitli Doypack
Şeffaf - Metalize Kilitli Doypack
Şeffaf - Metalize Kilitli Doypack