Baskılı Doypack Ambalaj talepleriniz için 0 (212) 572 12 75 bizi hemen arayın.

   
 
 
 
 
     

Baskılı Doypack Ambalaj talepleriniz için 0 (212) 572 12 75 bizi hemen arayın.

Kurutulmuş Meyve & Sebze Ambalajı

 
Lezzetli olmasına çok lezzetlidirler fakat kurutulmuş meyve ve sebze, ambalajı ile satış yerlerinde tazeliğini korur, ilgi çeker.

Ambalaj sanayinin ülkemizde dünya standartlarında olduğunu, bunun yanında kurutulmuş meyve ve sebze ambalajı çeşitlerinin ise ne kadar çok ve kaliteli yapıldığını elinize almadıkça anlayamazsınız. Doypack imzalı ambalajlar ise kraft kilitli ve pencereli çeşitleri ile bu sektörün en başta gelen ürünleri arasında yer almaktadır. Şık tasarımı en başta ilgi çekmektedir ama bir Doypack ambalajının en önde gelen özelliği kalitesi ve yüklendiği işi iyi yapmasıdır. Bir doypack ürünü kuru gıdalar için mükemmel bir koruyucudur. Mutfaklardaki kullanımının yanında 100, 250, 500 ve 100 adetlik paketler şeklinde satışa sunulan dar pencereli ve kraft kilitli Doypack ambalaj çeşitleri yiyecek ve içecek satışı yapan her işletmenin işine de çok yarayacaktır.  Kuruyemişler, bitki çayları, organik kuru gıdalar, pet hayvan mamaları tipindeki kuru gıdayı en hijyenik biçimde saklamanın yolu Doypack kraft kilitli ambalaj torbalarıdır. Meyve ve sebze ambalajı da en sağlam biçimde artık onlarla yapılıyor.
İşletmeye Özel Ambalaj Çeşitleri Yaptırabilirsiniz
 
Kraft kağıttan yapıldığı için uzun süre dayanıklılığını koruyan Doypack gıda temasına uygundur. Küçük penceresinden içinde ne olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca paketlerinizin üzerine isterseniz işletmenize özel desenler de bastırtabilirsiniz. Böylece Doypack kurumsallaşmanızı da sağlar. Fakat tabii ki öncelikle ona düşen meyve ve sebze ambalajı  ve saklaması için en iyi yolu sunmaktır.