Baskılı Doypack Ambalaj talepleriniz için 0 (212) 572 12 75 bizi hemen arayın.

   
 
 
 
 
     

Baskılı Doypack Ambalaj talepleriniz için 0 (212) 572 12 75 bizi hemen arayın.

Kahve Ambalajı

 
Mis gibi kokusuyla her zaman mest eden kahveler, doğru kahve ambalajı tercih edilerek paketlendiğinde o tazecik etkisini sürdürür.
 
Doğru bir kahve ambalajı kullanarak kahvelerinizi ilk çekildiği andaki tazeliğiyle müşterilerine sunabilirsiniz. Neredeyse her semtte bir tane bulunan kahveciler müşterilerine taze kahve sunmak için taze çekilmiş olan kahveyi bu paketlerde satışa sunabilir. Açık satılan kahveleri daha uzun süre taze tutmak için bu ambalajı tercih edebilirsiniz. Farklı büyüklükteki paketlerde 50 gramdan 1 kiloya kadar ürün satışı yapmak mümkün olmaktadır. Ekonomik, şık ve koruyucu bir etki sağlayacak olan alüminyum kilitli doypack ürünlerimiz, taze olarak ürünleri satmanızı sağlar. Ortalama 50 gram kadar ürünün sığacağı kahve ambalajı poşet ağzı kapama makinesi için de uygundur.
 

Kahve Ambalajı Özellikleri

 
Tamamı kapalı olan ambalajımızın penceresi yoktur. Kolayca açılıp kapanabilen kilitli ağız yapısına sahip olan  kahve ambalajı istenildiği takdirde logo baskılı olarak sipariş edilebilir. Yüksek bariyerli olduğu için ürünlerin tazeliğini korumasını sağlar. Aynı zamanda açılır kapanır kilit birkaç kere daha kullanmak için uygundur. Ürünü azar azar alıp sonrasında kilidi kapayarak tazeliğin korunmasını sürdürebilirsiniz. Kraft, Pet ve CPP laminasyonlu olan ürün, farklı boyutlarda sipariş edilerek 1 kiloya kadar ürünü sunmaya imkan tanır. Paketin üst kısmındaki delik, raf dizimi ya da ipli etiket için kullanıma hazır hale gelmesini sağlar. Tekrar tekrar kullanılabilen bu ürün, müşterilerinizi de memnun edecektir.

Valfli Kahve Ambalajı

Valfli ambalajlarda içerideki havanın ve gazın tahliyesini sağlayan valf kullanılmaktadır. Hava geçirgenliği özellikleriyle kahve çeşitleri için ambalajın içinde oluşan gazın dışarıya atılmasını sağlaması nedeniyle ürünlerin tazeliğini korumada etkili olur.