200 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo ÜCRETSİZ

   
 
 
 
 
     

Sipariş Ve Numune Talepleriniz için 0 (212) 572 1275 bizi hemen arayın.

Çikolata ve Draje Ambalajı

 
Ramazan ve Kurban Bayramı gelince tüketimi artan şekerleme türü bütün gıdalar Doypack çikolata ve draje ambalajı kullanılarak yılın diğer zamanlarında da taze olarak saklanabilir.
 
Kuru gıdaların saklanması için üretilen Doypack kraft kağıt kilitli torabaları çikolata ve draje ambalajı olarak da kullanıma sunulmuştur. Genel anlamda toptan gıda satışı yapan işyerleri için üretilen bu çeşitler yüzlü ambalajlarda ev tüketimi için de uygun olabilir. İşin tehlikesi bu lezzet dolu depoyu çocuklarınızın keşfetmesidir.
Yüzlü paketlerden başka Doypack özel üretim kağıt torbalar 250, 500 ve 1000’lik paketler halinde özellikle kuru gıda satan işletmelerin, kuruyemiş ve şekerleme satışı yapılan yerlerin ve evcil hayvan yemi satışı üzerine çalışan dükkan sahiplerinin kullanımı içindir. Böylece satışı yapılan ürün uzun süre nemden (ve bütün dış etkilerden) uzak kalacak, tazeliğini kaybetmeyecektir. Çikolata ve draje ambalajı olarak da rahatça kullanılabilir. Gıda temasına uygun olan kraft kağıt nemi çekme özelliğine sahiptir.

Çikolata ve Draje Ambalajı Özellikleri

 
Ürünlerimizin piyasada dik duran torba, kilitli kese veya ayakta duran poşet olarak benimsenmesinden mutluyuz. Dar pencereli kraft kağıt kilitli torbalarımız alttan körüklüdür, bu yüzden hem dik durma hem de içine konan ürünün hacmine göre genişleme özelliğine sahiptir, gerçekten de ayakta durabilen torba formundadır. Büyük boy bir çikolata torbasının çocuklar için ne anlama geldiğini de çikolata ve draje ambalajı imalatçısı olarak düşünmüyor değiliz. 
 
Beyaz Kraft Kilitli Dar Pencereli Doypack
Beyaz Kraft Kilitli Dar Pencereli Doypack
Dar Pencereli Kraft Kilitli Doypack
Dar Pencereli Kraft Kilitli Doypack
Geniş Pencereli Kraft Kilitli Doypack
Geniş Pencereli Kraft Kilitli Doypack
Şeffaf Kilitli Doypack
Şeffaf Kilitli Doypack
Şeffaf - Metalize Kilitli Doypack
Şeffaf - Metalize Kilitli Doypack