200 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo ÜCRETSİZ

   
 
 
 
 
     

Sipariş Ve Numune Talepleriniz için 0 (212) 572 1275 bizi hemen arayın.

Bitkisel Çay Ambalajı

 

Ortalama 100 gramlık ürün paketlemenizi sağlayan bitkisel çay ambalajı farklı renk seçenekleriyle sunumlarınızı şık bir hale getirecektir.

 

Sağlıklı yaşamla ilgili ürünler satan bir dükkanınız varsa doğal bitkisel çay ambalajı kullanarak bitkileri farklı şekilde paketleyebilirsiniz. Organik ürünlerin son yıllarda çok sık tercih edildiği gıda sektöründe doğallığı en iyi şekilde yansıtan ambalaj olarak bu modelimizi kullanabilirsiniz. Pencereli yapısı sayesinde içindeki ürünü görmenizi sağlayan ambalaj, ortalama 100 gramlık ürün alabilir. İsterseniz baskı uygulamaları yapılarak özelleştirebileceğiniz ürün grubunda farklı renk ve boyut alternatifleri elde edebilirsiniz. Siparişiniz üzerine istenilen adette üretilen ve renk seçeneklerinin de isteğiniz üzerine üretileceği bitkisel çay ambalajı kuru yapıya sahip tüm bitkilerin sunumu için uygundur.

 

Bitkisel Çay Ambalajı Özellikleri

 

Gıdayla temasa uygun olarak üretilen ürünümüzü poşet ağzı kapama makineleriyle kullanabilirsiniz. Pencereli ve ince bir yapısı olan ürün, körüksüz bir özelliğe sahiptir. Açılıp kapanabilen ağız kısmı sayesinde ürünlerin tazeliğini uzun süre koruması mümkün olur. Şık sunumlar yapmanızı sağlayan ürün beyaz renktedir. Rafa yerleştirmek için uygun bir deliği bulunan ürünü sipariş adediniz 1000 ve üzerinde olursa baskılı şekilde de satın alabilirsiniz. Bitkisel ürünler, çay ve kahve ya da kuruyemiş tarzı ürünleri bitkisel çay ambalajı ile paketleyebilirsiniz. Paketleme sürecinde son derece önemli olan hijyen koşullarına uyduğunuz takdirde, ürünleriniz tazeliğini uzun süre koruyacaktır.
Beyaz Kraft Kilitli Dar Pencereli Doypack
Beyaz Kraft Kilitli Dar Pencereli Doypack
Dar Pencereli Kraft Kilitli Doypack
Dar Pencereli Kraft Kilitli Doypack
Geniş Pencereli Kraft Kilitli Doypack
Geniş Pencereli Kraft Kilitli Doypack
Şeffaf Kilitli Doypack
Şeffaf Kilitli Doypack
Şeffaf - Metalize Kilitli Doypack
Şeffaf - Metalize Kilitli Doypack