200 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo ÜCRETSİZ

   
 
 
 
 
     

Sipariş Ve Numune Talepleriniz için 0 (212) 572 1275 bizi hemen arayın.

Bakliyat Ambalajı

 

Doypack bakliyat ambalajı paket içindeki  kuru bakliyatların uzun süre taze kalmasını sağlarken, size de farklı gramajlarda satış yapma imkanı sunar.

 

Küçük ya da büyük paketleme yapmak isteyenler için özel üretilen doypack bakliyat ambalajı ortalama 100 gramdan başlayarak  ürün çeşidine göre 750 grama kadar ürünün sığabileceği bir şekle sahiptir. Körüklü ve pencereli olan ambalaj, çok kolay bir şekilde açılıp kapanır. Hava geçirmediği için ürünlerin koku, çevresel etkenler ve bayatlık gibi sorunlar yaşanmasını önler. Her çeşit bakliyat için kullanılan ürünlerimiz, farklı gramajlardaki sunumlarınızı şık bir hale getirir. Bakliyat ambalajı için vereceğiniz siparişlerinize talep halinde marka ve logo baskısı yapılır.

 

Bakliyat Ambalajları Özellikleri

 

 

Farklı renk seçenekleriyle sahip olacağınız bakliyat ambalajları 100, 250, 500 ve 1000’lik paketlerde satışa sunulmuştur. 8,5x14,5 cm, 11x18,5 cm, 16x27 cm ve 18x29 cm arasında değişen boyutlarla birçok ürün için en ideal ambalaj olacaktır. Doğaya dost malzemelerden üretilen ürünlerimiz KRAFT, PET ve CPP laminasyonludur. Kuru bakliyatların 100 ila 750 gram arasında değişen bakliyat ambalajlarıyla paketlenerek tarafınıza ulaştırılması sağlanmaktadır. Son derece ekonomik olan ve pratik bir paketleme çözümü olan  doypack bakliyat ambalajı pencereli olduğu için içindeki ürünün de görülme şansı vardır. Tek renk baskı yapılarak marka ve logonuzu bastırabileceğiniz bu ürünler aktarlar, kuru bakliyat satan firmalar ve organik ürün yetiştirenler için son derece uygun paketleme çözümleridir.

 

Beyaz Kraft Kilitli Dar Pencereli Doypack
Beyaz Kraft Kilitli Dar Pencereli Doypack
Dar Pencereli Kraft Kilitli Doypack
Dar Pencereli Kraft Kilitli Doypack
Geniş Pencereli Kraft Kilitli Doypack
Geniş Pencereli Kraft Kilitli Doypack
Şeffaf Kilitli Doypack
Şeffaf Kilitli Doypack
Şeffaf - Metalize Kilitli Doypack
Şeffaf - Metalize Kilitli Doypack